Imię: Labcia
Ur.2015
Wielkość: duża

Labcia czeka na wirtualnego opiekuna!

Labcia to kochana i łagodna sunia w typie labradora, która trafiła do nas z gminy Czosnów. Została znaleziona razem z parką psiaków Husky. W schroniskowym otoczeniu czuje się dość zagubiona i onieśmielona, jednak jest bardzo spokojna i opanowana. Labcia jest uległa, uwielbia kontakt z człowiekiem i chętnie nadstawia się do głaskania, przytulania i sprawia jej to ogromną radość. Sunia póki co dość słabo chodzi na smyczy, ale z pewnością jest to wynik stresu. Labcia dogaduje się dobrze z innymi pieskami, jednak ewidentnie bardzo tęskni za swoim domkiem.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.