Imię: Łączka
Rasa: mix
Ur.: 2016
Płeć: samica
Wielkość: mała
Waga: 9,60 kg

Łączka czeka na wirtualnego opiekuna!

Aktualizacja:
Łączka otworzyła się bardzo w stosunku do człowieka i śmiało podchodzi do opiekuna oczekując głasków. Lubi przytulanie i drapanko po brzuszku. Psinka jest w trakcie nauki chodzenia na smyczy. Dobrze dogaduje się z kolegą z boksu. Adoptując Łączkę zyskasz wspaniałą i wierną przyjaciółkę.

Łączka to nieduża suczka znaleziona na terenie gminy Brwinów. Sunia jest spokojna i cichutka. Jest trochę onieśmielona i nie czuje się pewnie w nieznanym otoczeniu. Musimy dać jej czas na poznanie miejsca i nowych opiekunów. Sunieczka już pozwala nam na delikatne głaski i widać, że będzie z niej wielki przytulak gdy tylko zaufa i poczuje się bezpiecznie. Łączka nie umie chodzić na smyczy, chyba nigdy nie miała z nią do czynienia. Kto pokocha i podaruje bezpieczny domek tej ślicznej suńce?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl