Imię: Łączka
Ur.: 2016
Wielkość: mała
Waga: 9,60 kg

Łączka czeka na wirtualnego opiekuna!

Łączka to nieduża suczka znaleziona na terenie gminy Brwinów. Sunia jest spokojna i cichutka. Jest trochę onieśmielona i nie czuje się pewnie w nieznanym otoczeniu. Musimy dać jej czas na poznanie miejsca i nowych opiekunów. Sunieczka już pozwala nam na delikatne głaski i widać, że będzie z niej wielki przytulak gdy tylko zaufa i poczuje się bezpiecznie. Łączka nie umie chodzić na smyczy, chyba nigdy nie miała z nią do czynienia. Kto pokocha i podaruje bezpieczny domek tej ślicznej suńce?