Imię : Lana
Ur : 09.2018
Wielkość: mała
Waga : 8 kg
Lana czeka na wirtualnego opiekuna!

Lana to młodziutka sunia znaleziona na terenie gminy Łomianki. Suczka jest istnym wulkanem energii, uwielbia biegać i skakać. Od pierwszych chwil w nowym otoczeniu czuje się jak u siebie. Kocha towarzystwo człowieka, z radością nadstawia się do przytulania i miziania. Lana ma troszkę kłopotów z chodzeniem na smyczy, ale jest bardzo chętna do nauki. Ta młoda, wesoła sunia bardzo chce mieć swój domek i kochającego właściciela.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?