Imię: Łapka
Ur.: 2019
Wielkość: mała
Waga: 9,20 kg

Łapka czeka na wirtualnego opiekuna!

Łapka to beżowa suczka znaleziona 12.10.2021 w Markach przy ul. Spacerowej. Jest troszkę onieśmielona w nowym środowisku, ale bardzo przyjacielsko nastawiona do człowieka. Chętnie nadstawia główkę prosząc o głaskanie. Widać, że psinka jest spragniona czułości i towarzystwa. To miła, grzeczna i spokojna sunieczka. Łapka ma trochę trudności z chodzeniem na smyczy, ale jest bardzo chętna do nauki. Pokochaj ją i podaruj nowy, bezpieczny domek.