Imię: Lara
Rasa: mix amstaffa
Ur. –
Wielkość: średnia
Lara czeka na wirtualnego opiekuna!

Lara to przemiła sunia w typie amstaffa, znaleziona na terenie Otwocka w dniu 11.10.2018r. Jest bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi. Z początku odrobinę nieśmiała, z czasem się otwiera i szuka kontaktu z człowiekiem. Potrafi siadać i dawać łapkę jak się ją poprosi, chętnie też rozdaje całusy. Ładnie chodzi na smyczy i słucha się człowieka. Jest nauczona dobrych manier i posiada bardzo łagodny charakter. Ma całkowicie starte zęby, więc nie możemy określić w jakim wieku jest sunia. Na chwilę obecną nie wiemy, jaki ma stosunek do innych psów, będziemy to sprawdzać.
WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.