Imię: Łasiczka
Wielkość: mała
Waga: 7,80 kg

Wirtualnym opiekunem jest Kasia

Łasiczka to ruda, szorstkowłosa suczka znaleziona na terenie gminy Wieliszew. Psinka jest zdezorientowana w nieznanym otoczeniu i nie czuje się pewnie. Potrzebuje czasu na poznanie opiekuna i obdarzenie go zaufaniem. Kiedy już przełamie swoją nieśmiałość okazuje się, że jest przyjacielsko nastawiona do człowieka. Lubi się przytulać i z przyjemnością nadstawia pyszczek prosząc o drapanko. Psinka ma kłopoty z chodzeniem na smyczy. Kto ją pokocha?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!