Imię: Lego
Ur. 2017
Wielkość: mały
Waga: 5,20 kg

Lego czeka na wirtualnego opiekuna!

Lego to malutki rudzielec znaleziony na terenie gminy Wołomin. Psiak trafił do schroniska zaniedbany, bardzo zapchlony i z raną na szyi po wrośniętej obroży. Lego jest bardzo onieśmielony nowym otoczeniem i nieznanymi osobami, widać że nie zaznał za wiele dobrego w swoim życiu. Jednak bardzo stara się przełamać swoje lęki, już zaczyna merdać ogonkiem i lgnąć do człowieka, gdy poświęci mu się choć chwilkę. Szukamy dla niego bezpiecznego domku, pełnego miłości, w którym maluch zapomni o złych chwilach i będzie szczęśliwy na zawsze. Jednocześnie prosimy o pomoc, może ktoś poznaje pieska i pomoże w ustaleniu dotychczasowych właścicieli pieska.