Imię: Łejk
Rasa: mix
Ur.: 2009
Płeć: samiec
Wielkość: duży
Waga: 30 kg

Wirtualnym opiekunem jest Marta

Aktualizacja:

Teraz Łejk to całkiem inny pies. Jest mega przyjacielski i otwarty w stosunku do człowieka. Uwielbia mizianki i przytulanki, a w towarzystwie opiekuna jest najszczęśliwszy. Psiak jest bardzo grzeczny i posłuszny. Pięknie siada i podaje łapkę. Okazało się też że na smyczy radzi sobie doskonale. Niestety nie jest przyjaźnie nastawiony do innych psów. Szukamy dobrego i pełnego miłości domku dla tego kochanego, psiego seniora. Kto pokocha Łejka ?

Łejk to starszy, owczarkowaty pies znaleziony na terenie gminy Brwinów. Psiak jest mocno zagubiony i nie czuje się pewnie w schroniskowym otoczeniu. W stosunku do człowieka zachowuje rezerwę i nie chce nawiązywać bliższych znajomości. Musimy dać mu trochę czasu na aklimatyzację i poznanie nowych opiekunów. Łejk nie umie chodzić na smyczy. Nie znamy też jeszcze jego stosunku do innych psów.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl