Imię: Lemon
Ur.: 2018
Wielkość: średni

Lemon czeka na wirtualnego opiekuna!

Lemon to piesek, który trafił do schroniska razem z trójką psich towarzyszy z powodu choroby właściciela. Psiak nie czuje się pewnie w schroniskowym otoczeniu, w stosunku do nowo poznanych osób zachowuje rezerwę i dystans. Musimy dać mu trochę czasu, aby zaufał nowym opiekunom i poczuł się u nas bezpiecznie. Lemon nie umie chodzić na smyczy, widać, że nie miał z nią wcześniej do czynienia. Mamy nadzieję, że dzięki treningowi szybko opanuje tę umiejętność. Szukamy dla tego sympatycznego nieśmiałka super domku na całe życie.