Imię: Lemon
Ur.: 2018
Wielkość: średni

Lemon czeka na wirtualnego opiekuna!

Lemon to piesek, który trafił do schroniska razem z trójką psich towarzyszy z powodu choroby właściciela. Psiak nie czuł się pewnie w schroniskowym otoczeniu, w stosunku do nowo poznanych osób zachowywał rezerwę i dystans. Potrzebował czasu aby nabrać pewności siebie, otworzyć się i zaufać człowiekowi. Okazało się, że jest sympatycznym i przyjacielskim pieskiem a głaskanie i przytulanie dają mu wiele radości. Lemon potrafi chodzić na smyczy. Szukamy dla tego sympatycznego nieśmiałka super domku na całe życie a w nim kochającej rodziny. Chcesz mieć wiernego przyjaciela? Adoptuj Lemona!