Imię: Lentilek
Ur.: 2019
Wielkość: mały

Wirtualnym opiekunem jest Kuba, który go znalazł

Lentilek do nieduży piesek znaleziony na terenie gminy Nieporęt. Psiak jest bardzo wychudzony i zaniedbany, musiał przez długi czas być bezdomny lub miał bardzo zły dom. Na całym ciele ma liczne otarcia i ubytki w sierści, wokół szyi ma widoczny ślad po uwiązaniu. Lentilek jest mega wesołym, przyjaznym i kontaktowym psiakiem. Lgnie do człowieka i zabiega o najmniejszą choćby pieszczotę czy czułe słówko. Piesek ładnie sobie radzi z chodzeniem na smyczy, jest grzeczny i posłuszny. Kto pokocha, podaruje domek i wynagrodzi cierpienia temu wspaniałemu psiaczkowi ?