Imię: Leonardo
Ur.: 2016 r
Wielkość: mały

Leonardo czeka na wirtualnego opiekuna!

Leonardo to mały, rudy piesek znaleziony na terenie gminy Nieporęt. Psiak trafił do schroniska z obgryzionym ogonkiem. Jest już pod opieką weterynarza. Leonardo na początku pobytu w nowym środowisku nie czuł się pewnie i był zdystansowany. Powolutku przełamywał swoje obawy i coraz chętniej nadstawiał główkę oczekując głasków. Psiak jest grzeczny i spokojny. Ładnie potrafi chodzić na smyczy. Przyjedź, poznaj i pokochaj tego fajnego rudzielca!