Imię: Łezka
Ur.: 2017
Wielkość: mała
Waga: 5,90 kg

Łezka czeka na wirtualnego opiekuna!

Łezka to malutka sunia, która trafiła do schroniska razem ze swoją córką Łyżeczką po śmierci właściciela. Suńka jest bardzo smutna i przygnębiona. W nowym otoczeniu jest też odrobinę onieśmielona i zdezorientowana. Jednak w stosunku do człowieka to mała pieszczoszka. Uwielbia wtulić łepek w opiekuna i czekać na nową porcję głasków. Łezka ma troszkę kłopotów z chodzeniem na smyczy. Psinka szuka nowego domku w którym szybko zapomni o swojej stracie, będzie znów szczęśliwa i kochana. Kto pokocha taką małą, uroczą kruszynkę ?