Imię: Lia
Ur.: 02.2020r
Wielkość: średnia

Lia czeka na wirtualnego opiekuna!

Lia to średniej wielkości suczka znaleziona w dniu 29.09.2020r na ul. Szpitalnej w Markach. Suczka jest zaczipowana ale niestety telefon właściciela jest wyłączony. Psinka jest bardzo otwarta i przyjacielsko nastawiona do człowieka. Głaskanie i przytulanie dają jej wiele radości. Lia umie chodzić na smyczy choć potrafi mocniej pociągnąć. Jest młodziutką suczką chętną do nauki. Dziewczynka tęskni za domkiem i liczy na szybki powrót do swojej rodziny.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?