Imię: Link
Ur.: 2019
Wielkość: mały
Waga: ok. 8 kg

Link czeka na wirtualnego opiekuna!

Link to długowłosy piesek znaleziony na terenie Sochaczewa w towarzystwie drugiego pieska, prawdopodobnie swojego brata . Psiak jest spokojny i odrobinę nieśmiały w pierwszym kontakcie. Jednak gdy spędzi się z nim chwilkę Link otwiera się i widać, że kontakt z człowiekiem sprawia mu przyjemność. Lubi delikatne głaski i drapanko po szyjce. Link umie chodzić na smyczy, jest grzeczny i posłuszny. Chcesz mieć wspaniałego przyjaciela? Adoptuj Linka!