Imię: Linux
Ur.: 2019
Wielkość: mały
Waga: ok. 10 kg

Linux czeka na wirtualnego opiekuna!

Linux to długowłosy piesek znaleziony na terenie Sochaczewa w towarzystwie drugiego pieska, prawdopodobnie swojego brata . Psiaczek jest delikatny i nieśmiały. Potrzebuje czasu aby poznać nowego opiekuna i poczuć się przy nim bezpiecznie. Na razie nie zabiega o głaski, ani bliskość człowieka. Z chodzeniem na smyczy Linux radzi sobie całkiem nieźle, ale trochę stresuje go nieznana okolica. Szuka nowego, bezpiecznego i kochającego domku.