Imię: Listek
Wielkość: mały
Waga: ok. 10 kg

Wirtualnym opiekunem jest Ewelina

Listek to mały, kudłaty piesek który trafił do schroniska po śmierci właściciela. Psiak nie miał lekko, całe swoje życie spędził uwiązany do budy. Jego świat kończył się i zaczynał tam, gdzie sięgał łańcuch. Musimy dać mu troszkę czasu na nabranie pewności, poznanie schroniskowego otoczenia i nowych opiekunów. Listek dał się już poznać jako delikatny, spokojny i spragniony miłości piesek. On tak bardzo zasługuje na lepsze życie. Kto pokocha, podaruje bezpieczny i cieplutki domek kudłaczkowi, który nigdy nie zaznał miłości ani troski ze strony właściciela.