Imię: Listek
Rasa: mix
Ur.: 2011
Płeć: samiec
Wielkość: mały
Waga: ok. 10 kg

Wirtualnym opiekunem jest Ewelina

Aktualizacja:
Podczas pobytu w schroniskowym otoczeniu Listek bardzo otworzył się na relacje z człowiekiem. Nabrał pewności siebie i śmiało nawiązuje nowe znajomości. Chętnie podchodzi do opiekunów prosząc o głaski i przytulenie. Psiak ładnie chodzi na smyczy, jest grzeczny i posłuszny. Świetnie dogaduje się z koleżanką z boksu. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko nowego domku i kochającej rodziny.

Listek to mały, kudłaty piesek który trafił do schroniska po śmierci właściciela. Psiak nie miał lekko, całe swoje życie spędził uwiązany do budy. Jego świat kończył się i zaczynał tam, gdzie sięgał łańcuch. Musimy dać mu troszkę czasu na nabranie pewności, poznanie schroniskowego otoczenia i nowych opiekunów. Listek dał się już poznać jako delikatny, spokojny i spragniony miłości piesek. On tak bardzo zasługuje na lepsze życie. Kto pokocha, podaruje bezpieczny i cieplutki domek kudłaczkowi, który nigdy nie zaznał miłości ani troski ze strony właściciela.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl