Imię: Liza
Ur. 11.2017
Wielkość: średnia

Liza czeka na wirtualnego opiekuna!

Liza to młoda owczareczka znaleziona razem z rodzeństwem na terenie gminy Wieliszew. Psiaki są bardzo wesołe i rozbrykane, jednak ostrożne w kontakcie z człowiekiem. Liza jest najśmielsza z całego rodzeństwa. Z wielką radością nadstawia się na pieszczoty i głaski, a najbardziej lubi drapanko po brzuszku. Pieski najlepiej czują się razem, są wtedy śmielsze i odważniejsze. Niestety Liza nie zna smyczy, więc przed przyszłym opiekunem troszkę pracy, ale to bardzo mądra i chętna do nauki suczka. Szukamy dla Lizy bezpiecznego domku, właściciela który ją pokocha i otoczy należytą troską.