Imię: Lola
Ur. 2015
Wielkość: mała

Lola czeka na wirtualnego opiekuna!

Lola to czarna, mała sunia. Została przywieziona razem z dwoma innymi suczkami z niezamieszkanej posesji, na której przebywały bez żadnej opieki, bez ciepłego schronienia, dokarmiane przez okolicznych mieszkańców. Lola jest trochę nieśmiała, ale przyjazna dla ludzi, macha ogonkiem i pozwala się głaskać. Jest grzeczniutka i bardzo spokojna. Umie chodzić na smyczy. Poszukujemy dla Loli domku pełnego miłości i człowieka przy którym sunia zapomni o wszystkich złych, zimnych i samotnych chwilach.