Imię: Lola
Ur. 2015
Wielkość: średnia
Waga: ok. 24 kg

Lola czeka na wirtualnego opiekuna!

Lola to sunia w typie amstaffa znaleziona 16.07.2019 w Markach przy ul. Fabrycznej. Jak widać na zdjęciach suczka miała niedawno szczeniaki. Lola jest psem energicznym i sympatycznym, przyjaźnie nastawionym do człowieka. Jednak potrzebuje trochę czasu aby poznać nowego opiekuna i zaufać mu w pełni. Na smyczy sunia radzi sobie dobrze, choć potrafi mocno pociągnąć. Niestety Lola do innych psów nie ma przyjaznego nastawienia.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?

———————————————————————————————————————–