Imię: Lotka
Ur.: 04.2020 r
Wielkość: mała
Waga: 7,70 kg

Lotka czeka na wirtualnego opiekuna!

Lotka to malutka suczka znaleziona w dniu 12.10.2021r na ulicy Napoleona w Markach. W pierwszych chwilach pobytu w nowym środowisku była nieco zagubiona i nie czuła się pewnie. Wystarczyło jednak kilka delikatnych słówek i głasków, aby przełamała swoje obawy i zaufała człowiekowi. To delikatna, grzeczna i miła suczka. Gdy jest blisko opiekuna czuje się bezpiecznie. Lotka ma problemy z chodzeniem na smyczy. Psinka marzy o wspaniałym domku.