Imię: Lubczyk
Ur.: 06.2019 r
Wielkość: średni
Waga: ok. 20 kg

Lubczyk czeka na wirtualnego opiekuna!

Lubczyk to sympatyczny piesek znaleziony 17.12.2020r na ulicy Pastelowej w Markach. Od początku pobytu w nowym otoczeniu jest kontaktowy, swobodny i przyjacielsko nastawiany w stosunku do człowieka. Głaskanie i drapanko za uszkiem daje mu wiele radości i przyjemności. Lubczyk ładnie umie chodzić na smyczy. Został znaleziony w niebieskiej obroży w różowe serduszka widocznej na zdjęciach. Kto szuka tego miłego i serdecznego psiaka?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?