Imię: Ludwik
Ur. 01.2017
Wielkość: mały

Ludwik czeka na wirtualnego opiekuna!

Ludwik to młody, wesoły psiak, który trafił do nas poprzez zrzeczenie się praw przez jego poprzedniego właściciela. Jest bardzo żywiołowy, kontaktowy i sympatyczny w stosunku do człowieka. Bardzo pragnie bliskości, lubi głaski i drapanko za uszkiem. Ładnie dogaduje się z innymi psami. Ma troszkę kłopotów z chodzeniem na smyczy, ale to bardzo mądry i chętny do nauki psiak. Szukamy dla Ludwika domu, w którym otrzyma drugą szansę i zostanie otoczony miłością a człowiek już nigdy go nie zawiedzie.