Imię: Łupinka
Ur.: 04.2019
Wielkość: mała

Wirtualnym opiekunem jest Paulina

Łupinka to maleńka suczka znaleziona na terenie gminy Błonie. Psinka jest kochaniutka, uwielbia towarzystwo człowieka. Najszczęśliwsza jest na kolanach opiekuna, przytulana i głaskana. Łupinka nie umie chodzić na smyczy, chyba nie miała z nią do tej pory styczności. Jednak już pierwsze lekcje ma za sobą i widać, że jest chętna do nauki. Niestety psinka nie akceptuje innych zwierząt. Szukamy dla niej domku w którym będzie jedynaczką. Kto pokocha tą malutką kruszynkę i podaruje jej bezpieczny domek ?