Imię: Łuska
Wielkość: mała
Waga: 7,30 kg

Wirtualnym opiekunem jest Ćwiek

Łuska to niewielka psinka znaleziona w dniu 14.11.2021r na ulicy Bagiennej w Markach. Dziewczyna jest wesolutka i pełna pozytywnej energii. Bliskość człowieka sprawia jej wiele radości i daje poczucie bezpieczeństwa. Suczka uwielbia głaski, pieszczoty i drapanko po szyjce. Niestety Łuska ma problemy z chodzeniem na smyczy ale jest chętna do nauki i na pewno po kilku lekcjach opanuje tę umiejętność. Psinka tęskni za domkiem i liczy na szybki powrót do swojej rodziny.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?