Imię: Łyżeczka
Ur.: 05.2020 r
Wielkość: mała
Waga: 8,20 kg

Łyżeczka czeka na wirtualnego opiekuna!

Łyżeczka to czarna suczka, która trafiła do schroniska w towarzystwie mamy po śmierci ich właściciela. Psinka była nieufna i na początku ostrożnie zawierała nowe znajomości z opiekunami. Jednak po kilku delikatnych głaskach i czułych słówkach przełamała swoje obawy. Okazało się, że jest delikatną, wrażliwą i spragnioną miłości sunieczką. Łyżeczka ma troszkę kłopotów z chodzeniem na smyczy, ale to dzielna dziewczynka i na pewno szybko opanuje tą umiejętność. Kto ją pokocha i podaruje cudowny i bezpieczny domek?