Imię: Madzia
Ur.: 12.2020 r
Wielkość: mała

Wirtualnym opiekunem jest Magdalena Porembska

Madzia to mała, urocza suczka znaleziona na terenie gminy Czosnów. Trafiła do schroniska zakleszczona i jest pod opieką weterynarza. W pierwszych chwilach spędzonych w nieznanym otoczeniu nie czuła się pewnie i była zdezorientowana. Wystarczyło jednak kilka delikatnych głasków aby się otworzyła i zaufała człowiekowi. Jest grzeczną, milutką i przyjacielską suczką. Madzia ma troszkę problemów z chodzeniem na smyczy. Czy ktoś ją pokocha?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!