Imię: Maja
Wielkość: mała
Waga: 7,30 kg

Wirtualnym opiekunem jest Troskliwa Ferajna

Maja to mała, biała suczka znaleziona na terenie gminy Wołomin. Trafiła do nas razem z drugim pieskiem Guciem. Psiaki są do siebie bardzo podobne, więc na pewno są rodziną. Maja jest nieśmiała w pierwszym kontakcie, ale gdy tylko minie trochę czasu sunia pokazuje jaka jest wesoła i milutka. Bardzo lgnie do człowieka, jest spragniona pieszczot i przytulasków. Niestety Maja nie umie chodzić na smyczy, lecz to tylko kwestia czasu, ponieważ sunia jest mądra i szybko się uczy.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?