Imię: Mandarynka
Ur. 02.2018
Wielkość: średnia

Mandarynka czeka na wirtualnego opiekuna!

Mandarynka to młodziutka sunia odebrana interwencyjnie „właścicielom”, którzy się nad nią znęcali. Jest jeszcze psim dzieckiem, które dopiero poznaje świat i uczy się ufać człowiekowi. Sunia jest bardzo żywiołowa, lubi biegać i skakać. Nie znamy jej rodziców, ale Mandarynka zapowiada się na średniego lub dużego psiaka. Sunia nie umie chodzić na smyczy, ale ma już pierwsze lekcje za sobą i jest bardzo mądrą uczennicą. Nowy opiekun będzie musiał nauczyć ją samych pozytywnych psich zachowań i pokazać jej, że człowiek może być wspaniałym przyjacielem na zawsze.