Imię: Manta
Ur.: 01.2020 r
Wielkość: średnia

Wirtualnym opiekunem jest Marta J.

Manta to młodziutka, szorstkowłosa psinka znaleziona na terenie gminy Nieporęt. Suńka jest odrobinę onieśmielona miejscem do którego trafiła. Jednak po krótkim czasie, otwiera się i widać ,że lubi przebywać z człowiekiem. Wtedy też staje się bardziej pewna siebie, macha ogonkiem, przytula się i nadstawia na głaski. Manta jest pogodną i spokojną suczką. Potrafi ładnie chodzić na smyczy. Szuka nowego, kochającego i bezpiecznego domku.