Imię: Marka
Ur. 27.09.2021r
Wielkość: mała
Waga: ok. 1 kg

Marka czeka na wirtualnego opiekuna!

Marka to urocza rudzinka znaleziona razem z rodzeństwem i mamą na terenie gminy Nieporęt. Psiaczki są jeszcze nieśmiałe i niepewne w bliskim kontakcie z człowiekiem. Nie są przyzwyczajone do brania na rączki czy do przytulania. Dzieciaczki będą prawdopodobnie małymi/średnimi pieskami. Kto pokocha maluchy i podaruje szczęśliwe i pełne miłości domki?

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.