Imię: Martynek
Rasa: mix
Ur. 2013
Płeć: samiec
Wielkość: średni
Waga: 14,50 kg

Wirtualnym opiekunem jest Małgosia

Martynek to jeden z trzech psiaków odebranych interwencyjnie z jednej z posesji w gminie Nieporęt. Psiaki przebywały w koszmarnych warunkach, w brudzie, smrodzie, między śmieciami i odchodami. Martynek był przypięty łańcuchem do skleconej z byle czego budy. Łańcuch wrósł mu głęboko w szyję i sprawiał niewyobrażalny ból. Piesek jest już po zabiegu usunięcia ogniw łańcucha z szyi, przebywa pod stałą opieką weterynarza a szyjka zaczyna się ładnie goić. Pomimo strasznych przeżyć Martynek szybko zaufał nowym opiekunom. Jest mega przyjaznym psiakiem, stale zabiega o uwagę i bliskość człowieka. Wielką radość sprawiają mu przytulanki i głaski. Na smyczy też radzi sobie całkiem dobrze. Szukamy teraz dla niego domku pełnego miłości, w którym psiak zapomni o wszystkich złych rzeczach jakie go spotkały, będzie szczęśliwy i odpowiednio zaopiekowany.

PIESEK SZUKA DOMU TYMCZASOWEGO – TYLKO ADOPCJA TYMCZASOWA.
NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl