Imię: Matiz
Ur. 2014
Wielkość: mała
Waga: ok.
Matiz czeka na wirtualnego opiekuna!

Matiz to mały, beżowy piesek znaleziony w Wołominie. Matiz jest pieskiem bardzo nieśmiałym i nieufnym. Po przyjeździe do schroniska przez kilka dni bał się wystawić noska z budy. Po poznaniu swojego opiekuna zaczął powolutku przełamywać swoje psie lęki. Nowych osób nadal się obawia,ale nie przejawia agresji, więc będzie potrzebował tylko czasu aby zaufać. Matiz ładnie dogaduje się z kolegą z boksu. Niestety nie umie chodzić na smyczy, jej założenie bardzo go paraliżuje. Szukamy dla niego domu pełnego miłości i cierpliwości w którym psiak będzie szczęśliwy przy boku swojego człowieka.

Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.