Imię: Matrix
Wielkość: średni
Waga: 23,60 kg

Wirtualnym opiekunem jest Magda Żmuda Janiszewska

Matrix to otwarty psiak znaleziony na terenie gminy Radzymin. Piesek był przywiązany do drzewa holowniczym pasem. Matrix jest wesoły, sympatyczny i bardzo przyjacielski. Widać, że jest szczęśliwy przebywając blisko człowieka. Wiele przyjemności sprawiają mu pieszczoty. Chętnie nadstawia główkę domagając się coraz więcej głasków i przytulasów. Matrix ładnie potrafi chodzić na smyczy, jest grzeczny i posłuszny. Psiak szuka cudownego domku, w którym już zawsze będzie kochany i szczęśliwy.