Imię: Megi
Ur.2016
Wielkość: mała
Waga: 6,85 kg

Megi czeka na wirtualnego opiekuna!

Megi to nieduża sunieczka, która trafiła do nas z gminy Otwock. W pierwszej chwili jest nieco onieśmielona i czuje się dość niepewnie w schroniskowym otoczeniu, jednak po chwili daje się chętnie głaskać , przytulać i miziać. Megi jest bardzo milutka, sympatyczna i spragniona kontaktu z człowiekiem, tuląc się do niego całym ciałkiem. Sunia jednak wyraźnie tęskni za swoim właścicielem. Nie znamy jeszcze jej stosunku do innych piesków, ale będziemy to sprawdzać.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.