Imię: Melisa
Ur. 09.2016r
Wielkość: średnia
Waga: 17,50 kg

Melisa czeka na wirtualnego opiekuna!

Melisa to średniej wielkości suczka znaleziona na terenie gminy Wieliszew. Jest zdezorientowana i zestresowana w nowym, schroniskowym otoczeniu. Potrzebuje troszkę czasu na poznanie człowieka i zaufanie mu. Była bardzo zakleszczona ale przebywa już pod opieką weterynarza. Nie jest agresywna w stosunku do ludzi jak również do innych piesków. Melisa to spokojna, grzeczna i delikatna sunia. Niestety nie potrafi chodzić na smyczy ale może być to spowodowane stresem.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?