Imię: Melon
Ur. 09.10.2021r
Wielkość: mały
Waga: 3,70 kg

Melon czeka na wirtualnego opiekuna!

Melon to szczeniaczek znaleziony razem z siostrą na terenie gminy Leoncin. Pieski są bardzo otwarte i chętne do nawiązywania nowych znajomości. Lubią przebywać w towarzystwie opiekuna, przytulają się i nadstawiają brzuszki prosząc o drapanko. Psiaczki są wesołe, żywiołowe i rozbrykane. Wspólne zabawy sprawiają im wiele radości. Dzieciaczki zapowiadają się na średnie/duże pieski. Maluchy szukają odpowiedzialnych domków, w których będą szczęśliwe i kochane.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.