Imię: Meszka
Ur.: 01.2021 r
Wielkość: mała
Waga: 7,20 kg

Meszka czeka na wirtualnego opiekuna!

Meszka to długowłosa suczka znaleziona w dniu 19.07.2022r na ulicy Strumykowej w Markach. W pierwszych chwilach pobytu w nowym środowisku była nieco zagubiona i nie czuła się pewnie. Wystarczyło jednak kilka delikatnych słówek i głasków, aby przełamała swoje obawy i zaufała człowiekowi. To delikatna, grzeczna i miła suczka. Gdy jest blisko opiekuna czuje się bezpiecznie. Meszka ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy. Kto ja pokocha i sprawi, że będzie szczęśliwa?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!