Imię: Migdałek
Ur.: 2018
Wielkość: mały
Waga: 3,10 kg

Migdałek czeka na wirtualnego opiekuna!

Migdałek to maleństwo w typie chihuahua znalezione na terenie Sochaczewa. Piesek jest bardzo onieśmielony i zagubiony w schroniskowym otoczeniu. W pierwszej chwili nie chce nawiązywać nowych znajomości. Jednak gdy poświęci mu się chwilkę, obdarzy czułym słówkiem i gestem Migdałek lgnie do człowieka, a nawet wskakuje na kolanka opiekuna. Chłopaczek ma troszkę kłopotów z chodzeniem na smyczy, ale może jest to wynik stresu. Psiak ma liczne ślady bardzo niefachowego strzyżenia.