Imię: Mikołajek
Ur. 20.04.2019
Wielkość: mały
Waga: 4,60 kg

Mikołajek czeka na wirtualnego opiekuna!

Mikołajek to uroczy, przesłodki szczeniak, który trafił do nas z gminy Łomianki wraz ze swoim rodzeństwem. Jak na psie dziecko uwielbia kontakt z człowiekiem, lubi głaskanie i przytulanie. Chętnie się bawi, garnie na kolana. Jest żywiołowy, energiczny i wesoły. Swoim zachowaniem jak i wyglądem potrafi skraść serce człowieka. Mikołajek zapowiada się na średniego / dużego psiaka.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.