Imię: Mikrus
Ur. 11.2017
Wielkość: mała
Waga: 1,80 kg

Mikrus czeka na wirtualnego opiekuna!

Mikrus został znaleziony razem z mamą i trójką rodzeństwa na terenie gminy Wieliszew. Szczeniaki nie miały do tej pory styczności z człowiekiem i zachowują rezerwę w stosunku do ludzi. Staramy się je powolutku z nami oswajać i już widać pierwsze efekty. Mikrus i jego rodzeństwo to bardzo wesołe maluchy, skore do zabaw i bardzo ciekawe otaczającego ich świata. Mikrus będzie raczej małym psiakiem. Szukamy dla niego odpowiedzialnego, troskliwego i pełnego miłości domku.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.