Imię: Mikrusia
Ur. 30.05.2018
Wielkość: mała
Waga: 1,35 kg

Mikrusia czeka na wirtualnego opiekuna!

Mikrusia trafiła do schroniska z Legionowa. To maleńka, bardzo wesoła, ciekawska, skora do zabaw i psot sunia. Chce być jak najbliżej człowieka i na sam jego widok radośnie merda ogonkiem. Nie znamy jej rodziców , więc nie wiemy jak duża urośnie, ale zapowiada się na malutkiego psiaka. Podaruj tej kruszynce domek pełen miłości a zyskasz wspaniałą przyjaciółkę na wiele lat.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.