Imię: Mikuś
Ur. 01.01.2022r
Wielkość: mały
Waga: 7,30 kg

Mikuś czeka na wirtualnego opiekuna!

Mikuś to puchaty trikolorek znaleziony na terenie gminy Radziejowice. Psiak jest wesoły i rozbrykany. Ciągłe zabawy i harce to jego ulubione zajęcie. Chętnie zapoznaje się z opiekunami, rozdaje całuski i prosi o drapanko i przytulasy. Jest ciekawy otoczenia i z zachwytem zwiedza nieznane zakamarki. Maluch szuka cudownego domku, w którym będzie kochany i szczęśliwy.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.