Imię: Mini
Ur. 09.2017
Wielkość: mała
Waga: 10,50 kg

Mini czeka na wirtualnego opiekuna!

Mini to mała, młoda sunia znaleziona na terenie gminy Nadarzyn. Trafiła do nas bardzo zapchlona i zakleszczona. Podaliśmy leki i mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Mini jest bardzo otwarta, pro ludzka i wesolutka. Kocha ludzi i ich towarzystwo, drapanko po szyjce sprawia jej ogromną radość. Na smyczy radzi sobie bardzo dobrze, jest posłuszna i grzeczniutka. Została znaleziona w czerwonej, skórzanej obróżce.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?