Imię: Minka
Ur. 12.2018
Wielkość: mała
Waga: ok. 10 kg

Minka czeka na wirtualnego opiekuna!

Minka to mała, szorstkowłosa suńka znaleziona na terenie gminy Nieporęt. Psinka jest bardzo onieśmielona nieznanym otoczeniem i potrzebuje czasu na jego poznanie. W boksie, w towarzystwie kolegów już zaczyna się czuć pewnie i zabiegać o uwagę człowieka. Widać, że lubi nadstawić łepek do głaskania i bródkę do drapania. Niestety Minka nie zna smyczy, jej założenie bardzo ją stresuje. Sunia z niecierpliwością czeka na swojego człowieka.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?