Imię: Mirinda
Ur. 2017
Wielkość: mała
Waga: 8,50 kg

Mirinda czeka na wirtualnego opiekuna!

Mirinda to suczka znaleziona 04.10.2019r. na terenie gminy Otwock. Trafiła do schroniska wraz z drugim pieskiem z którym jest bardzo zżyta i świetnie się z nim dogaduje. Niestety suczka ( jak również jej przyjaciel) była bardzo zakleszczona oraz zapchlona. Oczywiście pieski są już pod opieką weterynarza. Mirinda jest miłą i grzeczną szorstkowłosą dziewczynką. Szybko nawiązuje kontakt z człowiekiem. Lubi być głaskana i przytulana. Średnio radzi sobie z chodzeniem na smyczy, ale jest chętna do nauki.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?