Imię: Misia
Ur.: 2020 r
Wielkość: średnia

Misia czeka na wirtualnego opiekuna!

Misia to ruda suczka znaleziona na terenie Miasta Sochaczew. Suczka ma właściciela ale niestety nie jest on zainteresowany odbiorem pieska. Misia to bardzo wesoła i pełna pozytywnej energii dziewczyna. Będąc blisko człowieka czuje się swobodnie i bezpiecznie. Lubi głaskanie, przytulanie i drapanko po pyszczku. Psinka ładnie potrafi chodzić na smyczy, jest posłuszna i wpatrzona w opiekuna. Szuka nowego domku, prawdziwego, szczęśliwego i pełnego miłości.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!