Imię: Moda
Ur.: 07.2020r
Wielkość: średnia

Moda czeka na wirtualnego opiekuna!

Moda to młodziutka suczka znaleziona w dniu 22.01.2021r w Markach. Już od pierwszych chwil pobytu w nowym otoczeniu dała się poznać jako żywiołowa i energiczna psinka. Lubi przebywać w towarzystwie człowieka a głaskanie i przytulanie dają jej wiele radości i poczucie bezpieczeństwa. Ładnie dogaduje się z kolegą z boksu. Dobrze radzi sobie również z chodzeniem na smyczy. Pokochaj Modę i zyskaj najlepszego przyjaciela!