Imię: Monti
Rasa: mix ON
Ur. 2017
Wielkość: średnia
Monti czeka na wirtualnego opiekuna!

Monti to młody, rozbrykany psiak znaleziony na terenie Legionowa. Jest przesympatyczny, uwielbia kontakt z człowiekiem. Nie lubi siedzieć; najchętniej by biegał, skakał, rozdawał całusy i przytulał się. Całkiem dobrze radzi sobie na smyczy, ale kilka lekcji na pewno mu się przyda. Jeszcze nie wiemy jaki ma stosunek do innych psów. Psiak jest bardzo wychudzony, ale mamy nadzieję, że to efekt długiego przebywania poza domem.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?