Imię: Mucha
Ur.: 2019
Wielkość: średnia
Waga: 12,80 kg

Mucha czeka na wirtualnego opiekuna!

Mucha to czarna sunia znaleziona 08.02.2022 w Markach przy ul. Bandurskiego razem z dwójką swoich dzieciaczków. Psinka jest troszkę onieśmielona nieznanym miejscem, potrzebuje czasu aby nabrać pewności i śmiałości. Jednak w stosunku do człowieka jest przyjacielska i łagodna. Już widać, że drapanko i głaski sprawiają jej przyjemność. Mucha ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy. Czy ktoś pokocha tą niewielką czarnulkę ?