Imię: Mulat
Ur.: 2019
Wielkość: średni

Mulat czeka na wirtualnego opiekuna!

Mulat to młody pies znaleziony na terenie gminy Nieporęt. Trafił do schroniska mocno zakleszczony, jest już pod opieką weterynarza. Pies jest trochę zdezorientowany w nowym otoczeniu i potrzebuje czasu aby poczuć się w nim bezpiecznie. Do nowo poznanych osób jest łagodny i przyjaźnie nastawiony. Mulat umie chodzić na smyczy. Jeszcze nie znamy jego stosunku do innych psów, będziemy to sprawdzać. Kto go pokocha całym sercem i podaruje nowy, bezpieczny domek?