Imię: Musli
Ur.: 2017
Wielkość: mały
Waga: 9,30 kg

Musli czeka na wirtualnego opiekuna!

Musli to szorstkowłosy piesek znaleziony na terenie gminy Czosnów. Psiak jest bardzo wychudzony. Ma porażenie nerwu łokciowego w przedniej łapce. Niestety łapki nie da się uratować, będzie do amputacji. Musli to przyjacielski i wesoły piesek. Lubi towarzystwo człowieka, a głaski sprawiają mu wiele radości. Na smyczy radzi sobie dobrze, jest grzeczny i posłuszny. Psinka z niecierpliwością czeka na powrót do swojego domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?